Şirket Profili

Şehirlerarası taşımacılıkta sektörün lideri olmayı hedefleyerek her türlü ticari eşyanızı yurdumuzun her köşesine rahatlıkla taşımaktayız. Eşyalarınızın gideceği noktaya sorunsuz ulaşması için malınızın miktarı ne olursa olsun, komple ve parsiyel taşıma servisleri ile hizmetinizdedir.

Karayolu taşımacılığı alanında faaliyet göstermek amacı ile İzmir merkezli olarak kurmuş olduğumuz firmamız RDS Lojistik olarak, limanlara gelen tır ve konteyner bazında yük gruplarının ülkemizin tüm bölgelerinde bulunan illerimize dağıtımını gerçekleştirmekteyiz.

Yurt dışına ihraç edilen ürünler ile yurt dışından ithal edilen ürünlerin konteyner ile taşınması işlemlerini periyodik şekilde yapabilen firmamızda bulunan konteynerin taşınması işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Proje kapsamında taşıma sözleşmesi yaptığımız bir çok üretici firmanın üretimini yaptıkları mamullerin yurtiçi dağıtımlarını tenteli ve açık dorseli tırlarımız ile sağlamaktayız.

Ayrıca araçlarımız Ulusak Transit Rejimi kapsamında taşınacak olan her türlü yükünüzü taşıyabilecek özelliktedir.

Bu anlamda özellikle titiz çalışma ve araştırmalar yaptıktan sonra sektörde faaliyet göstermeye başlayan firmamız yüksek modelli tırları ile sektöre adım atmış, deneyimli şoförleri ile güvenli taşıma hizmeti sunmaya başlamış ve taşıma navlunlarını müşteri beklenti ve taleplerine uygun şekilde sunmaya önem göstermektedir. Yurt içinde taşınması planlanan her türlü yük grubunun nakliyesi ile ilgili fiyat ve detaylı bilgi almak üzere firmamızın iletişim bölümünde yer alan telefon ve mail adreslerine taleplerinizi yazılı veya sözlü bildirebilir, her an görev başında bulunan tecrübeli operasyon ekibimizden navlun teklifleri alabilirsiniz.